вівторок, 29 вересня 2020 р.

З Днем Бібліотекаря

 30 Вересня відзначаємо професійне свято -Бібліотекаря. Вітаю шановних колег з цим святом, з нашим святом. Процвітання нам, благополуччя та здоров'я.

Немає місця цікавіше для людини, Де зібрано воєдино купа знань, Аніж наповнена книгами бібліотека, Ми в цей день її сьогодні славимо. Тут серед полиць стелажів, Серед потертих плетінь, Все дуже потрібно і важливо, Не знаєш навіть вибрати що. Подяка наша усім вам, За книжки, що ми зараз читаємо, І в свято всіх бібліотек, Ми від душі, друзі, вас вітаємо!


вівторок, 22 вересня 2020 р.


11 вересня - ми посміхалися!!!Зарічненська селещна бібліотека відзначала день посмшки - день смайла.

Буквально за десять хвилин Гарві Беллу придумав і намалював так званий смайлик. Сталося це у 1963 році. Зовсім скоро миле обличчя з усмішкою стало з'являтися на футболках, бейсболках, конвертах, листівках, сірникових коробках. Навіть поштове відомство США випустило марку з цим символом. Белл вірив, що створений ним смайл  став інтернаціональним символом гарного настрою і усмішки. Тоді він вирішив створити Всесвітній день усмішки, який із 1999 року відзначають у першу п'ятницю жовтня.

Девізом свята стала фраза: «Зроби добру справу. Допоможи хоча б одній людині усміхнутися».   













 



22 вересня "Всесвітній день без автомобіля”, який відзначається кожного року. В Цому році Зарічненська селещна бібліотека приєдналася до цього дня та захоплива і корисно для здоров'я провели день. Він проводиться задля пропаганди ідей пішого та велосипедного пересування. Ще одна мета заходу – привернути увагу до проблеми забруднення атмосферного повітря транспортними засобам.






 

неділя, 13 вересня 2020 р.

Кіно та книга!

 Бельгійський драматург, письменник і кінорежисер Ерік-Еммануель Шмітт у своїх нотатках розмірковує про долю написаних творів і їхній вплив на світ: «Коли книжку завершено, розпочинається її справжнє життя. Починаючи з сьогоднішнього вечора я вже не автор. Її авторами відтепер є читачі. Вольтер казав, що найкращі книжки написано наполовину уявою читачів. Я з його думкою згодена, хоча, щиро кажучи, мені завжди хотілося додати: аби тільки у читача був хист…».






Тому на питання, що краще – читати книгу чи дивитися екранізацію твору, – кожна людина має свою відповідь. Той, у кого є талант читача й багата уява, скоріше за все, візьме книгу в руки. Буде читати, гортаючи сторінки, і повертатися в прочитане не один раз. А коли дочитає останню сторінку, і з сумом її перегорне, – відчує це, як розлуку з другом. Серце такого читача наповниться переживаннями, роздумами, можливо, захопленням… Герої книги на деякий час стають близькими, начебто ти зайшов до них у гості, торкнувся їхнього життя. Дійсно, книга має таку особливість – вона наповнює тебе і залишається в серці надовго. Ти уявляєш героїв книги як живих людей, вони існують у твоєму просторі, проживають свої дні. Потім ти вирішуєш подивитися екранізацію книги, яку прочитав. Буває так, що героїв ти зовсім інакше уявляв, а режисер зробив фільм так, як він «побачив» книгу. Найчастіше уявлення не співпадають, – це суб’єктивно. І все ж таки, мабуть, важливіше та корисніше буде і читати, і дивитися. Це значно збагатить ваш внутрішній світ. Отже, пропонуємо вам прочитати книги, за якими створено фільми. Можливо, вам після читання дуже захочеться подивитися стрічку. Як режисер поставив ту чи іншу сцену, яких акторів знайшов і чи співпало ваше уявлення з уявленням кінорежисера.
Тому запрошую Вас до Зарічненської сільської бібліотеки щоб поринути з нами на сторінки книжок та на великі екрани. Ласкаво просимо!





В Зарічненській сільській бібліотеці пройшов тиждень інформаційної виставки з COVID 19. Були подані інформаційні статті , бюлетні, лестівки і надана інформація з користування антисептиком.




 

"Міжнародний День рідної мови"

  Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. Вона не просто засіб спілкування, а історія народу, його сві...